Şirket hakkında

“Teknolojik İnsan” mottosuyla farklı sektörlerde 1000’den fazla kuruma hizmet veren Rasyotek, Türkiye’nin önde gelen ilk 500 şirketi içerisinde yer alan 150 kuruluş ve 40 farklı holdinge birçok referans proje sunmaktadır.

2015 Nisan ayında kurulan Rasyotek, geliştirdiği Personel Teşvik Sistemleri (PTS) yazılımı ile şirketlere teşvikleri eksik ve hatasız yararlandırmaya yönelik çalışmalara başlamıştır. Dijital altyapısı ile Rasyotek, iş dünyasının önde gelen şirketlerine yaptığı ücretsiz pilot çalışma ile şirketlerin teşvik hesaplamalarına başlamıştır.

Hizmet verdiği şirketlerin bilgilerini güven altına almak için 27001 belgesini alan Rasyotek, henüz Türkiye’de KVKK konuşulmazken kriptolu sistemler ile şirketlerin datalarını koruma altına almıştır. Yalnızca sektör lideri olmakla kalmayıp sektör kurucusu olan Rasyotek, SGK ve İŞKUR teşviklerinin yanı sıra Kurumsal SGK Danışmanlığı, Bordro, Bilişim Hukuku, KVKK Farkındalık Eğitimleri, Veri Güvenliği ve Teknoloji, Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi, E-ticaret gibi farklı iş kollarında da başarılı girişimlerini sürdürmektedir. Rasyotek, Türkiye’nin ilk bilişim holdingi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken Amerika ve Avrupa başta olmak üzere ihracat çalışmalarına da hız kesmeden devam etmektedir. 2021 yılını “İnsana Değer Yılı” ilan eden Rasyotek başarısının sırrını, bugün için çalışırken yarını planlamayı da ihmal etmemesine bağlamaktadır.